Zbiorniki przeciwpożarowe o pojemności 200m3

Zbiorniki przeciwpożarowe o pojemności 200m3

Zbiorniki przeciwpożarowe o pojemności 200m3 przy budowie autostrady A1 – MOP Wieszowa dla firmy P&B Żory

Jedna z wielu realizacji zbiorników i separatorów oraz osadników przy budowie autostrad lub dostosowaniu MOPów do rozszerzonej funkcji (restauracje, stacje benzynowe, powiększenie części parkingów). Tutaj przeciwpożarowego podziemnego, żelbetowego dla firmy Skanska. Zbiornik o pojemności użytkowej 100m3 i wymiarach w planie 6×7,5m. Zbiorniki zabezpieczają teren uczelni w wodę do celów gaszenia pożarów. Zbiorniki posiadają kompletne wyposażenie zgodne z normą DIN 14230.

UWAŻAJ NA FAŁSZYWE e-maile

Zauważyliśmy, że oszuści bezprawnie wykorzystujący nazwę i markę Mall Polska wysyłają nieprawdziwe wiadomości pocztą elektroniczną. Oszuści wykorzystują do tego celu wiadomości e-mail i grafiki, które na pierwszy rzut oka wyglądają jakby zostały wysłane przez firmę Mall Polska. Najprawdopodobniej treści zawarte w załącznikach tychże wiadomości zawierają  wirusy. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na adresy z jakich wysyłane są wiadomości drogą elektroniczną.

Jedyną właściwą domeną jest mall.com.pl (przykładowy właściwy adres  naszej poczty: jan.kowalski@mall.com.pl). Prosimy o nie otwieranie załączonych dokumentów i jednocześnie o usuniecie wiadomości ze swojej skrzynki pocztowej. Informujemy, że fałszywe informacje wysyłane drogą elektroniczną nie są wysyłane przez pracowników firmy Mall Polska Sp z o.o.

Firma Mall Polska nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie negatywne konsekwencje związane z otrzymaniem przez Państwa takich wiadomości.