Zbiorniki retencyjne przy realizacji osiedla mieszkaniowego Warszawa

Zbiorniki retencyjne przy realizacji osiedla mieszkaniowego Warszawa

Zbiorniki retencyjne przy realizacji osiedla mieszkaniowego przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie.

Realizacja dwóch zbiorników retencyjnych podziemnych, żelbetowych dla firmy Skanska. Pierwszy zbiornik o pojemności ponad 70m3 i wymiarach w planie 5x6m a drugi zbiornik o wymiarach 4×5 m. Ze względu na napięty harmonogram robót oraz lokalizację retencji na trasie dróg technicznych pierwszy zbiornik montowany był w nocy a drugi w sobotę. Montaż kompletnego zbiornika trwał zaledwie kilka godzin. Zbiorniki zabezpieczają teren osiedla przed zalaniem gromadząc wodę deszczową. Zbiorniki są wyposażone w regulatory przepływu. Ze względu na wysoki poziom wód gruntowych zbiorniki zostały wyposażone w stopy przeciw wyporowi.

UWAŻAJ NA FAŁSZYWE e-maile

Zauważyliśmy, że oszuści bezprawnie wykorzystujący nazwę i markę Mall Polska wysyłają nieprawdziwe wiadomości pocztą elektroniczną. Oszuści wykorzystują do tego celu wiadomości e-mail i grafiki, które na pierwszy rzut oka wyglądają jakby zostały wysłane przez firmę Mall Polska. Najprawdopodobniej treści zawarte w załącznikach tychże wiadomości zawierają  wirusy. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na adresy z jakich wysyłane są wiadomości drogą elektroniczną.

Jedyną właściwą domeną jest mall.com.pl (przykładowy właściwy adres  naszej poczty: jan.kowalski@mall.com.pl). Prosimy o nie otwieranie załączonych dokumentów i jednocześnie o usuniecie wiadomości ze swojej skrzynki pocztowej. Informujemy, że fałszywe informacje wysyłane drogą elektroniczną nie są wysyłane przez pracowników firmy Mall Polska Sp z o.o.

Firma Mall Polska nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie negatywne konsekwencje związane z otrzymaniem przez Państwa takich wiadomości.