Zbiornik retencyjny wód deszczowych – JASIONKA

Zbiornik retencyjny wód deszczowych – JASIONKA

Zbiornik retencyjny wód deszczowych – JASIONKA

Port Lotniczy Rzeszów Jasionka – zbiornik retencyjny wód deszczowych o pojemności ca. 450m3, składający się z 11 elementów prefabrykowanych, zbiornik o łącznej długości 31,5 m, dla zadania „Budowa i rozbudowa terminala pasażerskiego i sieci infrastruktury technicznej Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka”. Ponadto na zadanie dostarczono osadnik zintegrowany z przelewem, separator koalescencyjny MALLstar NG 50, zbiornik DN 1500, przepompownię wód deszczowych H=5,3l i przepompownię ścieków sanitarnych.

UWAŻAJ NA FAŁSZYWE e-maile

Zauważyliśmy, że oszuści bezprawnie wykorzystujący nazwę i markę Mall Polska wysyłają nieprawdziwe wiadomości pocztą elektroniczną. Oszuści wykorzystują do tego celu wiadomości e-mail i grafiki, które na pierwszy rzut oka wyglądają jakby zostały wysłane przez firmę Mall Polska. Najprawdopodobniej treści zawarte w załącznikach tychże wiadomości zawierają  wirusy. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na adresy z jakich wysyłane są wiadomości drogą elektroniczną.

Jedyną właściwą domeną jest mall.com.pl (przykładowy właściwy adres  naszej poczty: jan.kowalski@mall.com.pl). Prosimy o nie otwieranie załączonych dokumentów i jednocześnie o usuniecie wiadomości ze swojej skrzynki pocztowej. Informujemy, że fałszywe informacje wysyłane drogą elektroniczną nie są wysyłane przez pracowników firmy Mall Polska Sp z o.o.

Firma Mall Polska nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie negatywne konsekwencje związane z otrzymaniem przez Państwa takich wiadomości.