Port Lotniczy Kraków – zbiornik ppoż. 600 m3

Port Lotniczy Kraków – zbiornik ppoż. 600 m3

Port Lotniczy Kraków – zbiornik przeciwpożarowy 600 m3

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II, Kraków-Balice Sp. z o.o. – zbiornik przeciwpożarowy składający się z dwóch zbiorników, o łącznej pojemności 600 m3 wraz z zestawem pomp ssących firmy KSB. Zbiornik o wymiarach w planie 6x26m i 6x18m.

UWAŻAJ NA FAŁSZYWE e-maile

Zauważyliśmy, że oszuści bezprawnie wykorzystujący nazwę i markę Mall Polska wysyłają nieprawdziwe wiadomości pocztą elektroniczną. Oszuści wykorzystują do tego celu wiadomości e-mail i grafiki, które na pierwszy rzut oka wyglądają jakby zostały wysłane przez firmę Mall Polska. Najprawdopodobniej treści zawarte w załącznikach tychże wiadomości zawierają  wirusy. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na adresy z jakich wysyłane są wiadomości drogą elektroniczną.

Jedyną właściwą domeną jest mall.com.pl (przykładowy właściwy adres  naszej poczty: jan.kowalski@mall.com.pl). Prosimy o nie otwieranie załączonych dokumentów i jednocześnie o usuniecie wiadomości ze swojej skrzynki pocztowej. Informujemy, że fałszywe informacje wysyłane drogą elektroniczną nie są wysyłane przez pracowników firmy Mall Polska Sp z o.o.

Firma Mall Polska nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie negatywne konsekwencje związane z otrzymaniem przez Państwa takich wiadomości.