Zbiorniki retencyjne przy realizacji obwodnicy miasta Białystok

Zbiorniki retencyjne przy realizacji obwodnicy miasta Białystok

Zbiorniki retencyjne przy realizacji obwodnicy miasta Białystok w ciągu drogi S8.

Realizacja trzech zbiorników retencyjnych podziemnych, żelbetowych dla firmy Strabag. Pierwszy zbiornik o pojemności 208 m3 i wymiarach w planie 6×13 m, drugi zbiornik o wymiarach 6×13,5 m i pojemności 220 m3 oraz trzeci o pojemności 442 m3 i wymiarach 6×26,5 m. Zbiorniki zabezpieczają teren dróg oraz obiekty inżynieryjne przed zalaniem gromadząc wodę deszczową. Ze względu na wysoki poziom wód gruntowych zbiorniki zostały wyposażone w stopy przeciw wyporowi. Zbiorniki na życzenie klienta montowane były w okresie zimowym.

UWAŻAJ NA FAŁSZYWE e-maile

Zauważyliśmy, że oszuści bezprawnie wykorzystujący nazwę i markę Mall Polska wysyłają nieprawdziwe wiadomości pocztą elektroniczną. Oszuści wykorzystują do tego celu wiadomości e-mail i grafiki, które na pierwszy rzut oka wyglądają jakby zostały wysłane przez firmę Mall Polska. Najprawdopodobniej treści zawarte w załącznikach tychże wiadomości zawierają  wirusy. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na adresy z jakich wysyłane są wiadomości drogą elektroniczną.

Jedyną właściwą domeną jest mall.com.pl (przykładowy właściwy adres  naszej poczty: jan.kowalski@mall.com.pl). Prosimy o nie otwieranie załączonych dokumentów i jednocześnie o usuniecie wiadomości ze swojej skrzynki pocztowej. Informujemy, że fałszywe informacje wysyłane drogą elektroniczną nie są wysyłane przez pracowników firmy Mall Polska Sp z o.o.

Firma Mall Polska nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie negatywne konsekwencje związane z otrzymaniem przez Państwa takich wiadomości.